Bolestmi zad trpíme všichni

Sedavý způsob života, nedostatek zdravého pohybu, špatné pohybové stereotypy a příliš stresu. Toto a mnoho dalšího se skrývá za bolestmi zad. Ty trápí prakticky každého člověka. Existuje pár rad, které pokud budete dodržovat, můžete bolesti výrazně omezit a dokonce i úplně odstranit. Zajímalo by vás 6 tipů pro zdravá záda?Sepsal jsem je do krátké příručky a vy si ji nyní můžete zcela ZDARMA stáhnout. Stačí vyplnit jméno a email a během několika minut ji máte k dispozici.

Co získáte stažením?

  • Naučíte se protáhnout krční svaly.
  • Zjistíte, jak nateklé nohy souvisí s bolestí zad.
  • 4% sleva na výškově nastavitelný stůl.
  • Jak odstranit bolest, když nestíháte cvičit?

Vyplňte dotazník a eBook je váš.

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu (Lukáš Vaníček) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti výživy, pohybu a masáží v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.

Svým klientů na masáži občas poradím nějaké cviky, které pomohou s protažení trapézového svalu. Po masáži je to velmi vhodné, ale nemělo by se na to zapomínat i běžně během dne. Protahování vás nezbaví bolesti. Je to spíše součástí prevence, která je nesmírně důležitá. Pokud máte zatuhlé krční svaly, případně máte zablokovaný krk a nemůžete se hýbat, tak se neprotahujte!

Tento ebook vznikl, aby pomohl těmi nejzákladnějšími radami od bolestí zad. Pokud budete chtít, aby vaši známí dostali eBook také, tak jim prosím pošlete odkaz na tuto stránku.

Sdílejte prosím tuto stránku, ať se dostane k co nejvíce lidem. Užijte si čtení.