Výživa Nechanice – Lukáš Vaníček

Výživa je důležitá součást zdravého života. Jak řekl Hippokrátes: „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“  Pokud budeme jíst zdravé potraviny, budeme o krok blíž ke zdravému tělu.

Zdravá výživa je důležitá

Správná výživa tedy není jen pro ty, kteří chtějí zhubnout nebo přibrat. Jste unavení nebo každou chvíli nemocní? Zamysleli jste se někdy nad tím proč tomu tak je? Třeba by stačilo, kdybyste změnili skladbu vašeho jídelníčku.

Jídlo má sloužit jako zdroj energie, vitamínů a minerálů. Bohužel tomu tak u většiny potravin není. Ale nezoufejte. Rád vám poradím co jíst, jak to jíst, kdy to jíst… A hlavně věřím tomu, že si pochutnáte.

Výživa není jen o hubnutí

Potřebujete zhubnout, přibrat, mít více energie, užívat si zdraví? Nebo prostě jen chcete jíst lépe? Ať je váš důvod jakýkoliv, rád vám poradím a budu vaším průvodcem za lepším jídlem. Převezměte zodpovědnost za své zdraví.

Výživová konzultace

Přinesete si s sebou jídelníček posledních 3 dnů. Spolu poté budeme upravovat jídla, aby měli ideální složení. Vysvětlím vám, co je třeba upravit a proč. 

Cena:
850,- Kč / 50 min

Zpracování výživového plánu

Jedná se o kompletní sestavení jídelníčku. Obsahuje 7 variant snídaní, obědů i večeří. Zároveň poradím jak zlepšit spánek, přidat zdravý a funkční pohyb. V ceně je úvodní konzultace, sestavení výživového plánu, předání a vysvětlení plánu, a 3 následné kontroly.

Cena: 4 900 Kč

5 konzultací

ebook 3 pilíře zdraví

eBook 3 Pilíře zdraví

Napsal jsem pro vás eBook 3 pilíře zdraví, který popisuje souvislosti zdraví. Popisuji zde základní i pokročilé formy stravování. Zjistíte, která cvičení vám pomohou se zdravím i regenerací. Dozvíte se jaké živiny potřebujeme a v čem se nachází. Už nebudete hledat, co jsou to zdravé tuky, kde najdete bílkoviny a jaké minerály jsou pro nás nejdůležitější. Všechno budete mít přehledně vysvětlené.

Cena: 690 Kč

Reference klientů

Martina Štayrová

Martina Štayrová

maminka na mateřské dovolené

Masáž od Lukáše mohu s čistým svědomím velice doporučit. Příjemné prostředí s příjemnou hudbou v pozadí a s péčí u které se zrelaxujete a potom jste jako nový člověk. Ode mne veliké doporučení

Milan Šubrt

Milan Šubrt

operátor CNC, konstruktér

Lukáše znám od malička. A vím, že v případě potřeby masáže se na něj můžu spolehnout. Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.

Radka Železná

Radka Železná

podnikatelka

Měla jsem úžasnou možnost absolvovat ABS masáž a už se těším na další..cítím se skvěle…moc děkuji Lukášovi za masáž, krásnou relaxační hudbu, příjemné prostředí a velmi profesionální přístup.

Chcete se cítit lépe bez bolestí zad nebo zatuhlé šíje? Pomůžu vám!

Výživa není jediné, co s vámi budu na konzultaci řešit. Zdravý životní styl je mnohem komplexnější. Důležitý je i pohyb a správná regenerace. Přesně tyto principy popisuji ve své knize 3 pilíře zdraví. Po přečtení této knihy budete mít více než informací, než běžný výživový poradce.

Tady se můžete podívat na má videa.