Nabídka služeb

Potřebujete zhubnout, zpevnit tělo, odstranit bolesti zad, ramen, kolene? Poradit jak maximalizovat spánek, aby přinesl potřebnou regeneraci? Služby, které nabízím vám pomáhají na všech frontách. Napište nebo zavolejte a budu vaším průvodcem za kvalitnějším životem.

služby výživa

Výživa

Komplexní výživa je nejen o hubnutí, ale taky o energii do života. Velmi důležitá je prevence zdraví.

Pohyb služby

Pohyb

Pravidelný pohyb je velmi potřebná součást života. Pokud chceme být zdraví, tak se musíme hýbat

služby masáže nechanice

Masáže

Trápí vás bolesti krku, zad, zmrzlé rameno? Potřebujete zlepšit regeneraci po tréninku? 

služby spánková poradna

Spánková poradna

Nemůžete spát? Budíte se v noci? Nechce se vám ráno vstávat? Poradím vám, jak zlepšit spánek. Jakou udělat spánkovou hygienu, aby se vám lépe spalo. Spánek je nejdůležitější regenerační proces.

Mé služby pomáhají lidem ke zdravějšímu a kvalitnějšímu  životu.

Služby, které si u mě můžete objednat pomáhají s celkovým životním stylem. Bolesti zad, nadváha a špatný spánek jsou jen zlomkem toho, s čím za mnou klienti chodí. Mým cílem je, aby tyto služby pomáhali ke zdravému životnímu stylu, kvalitnějšímu životu, uvolněným svalům a tak dále.

Lidské tělo je velmi složitý mechanizmus. Stačí nám ale znát základní principy a můžeme být zdraví. Kvůli tomu jsem napsat i svou knihu 3 Pilíře zdraví. Díky ní mohu pomoci více lidem.

Tato kniha doplňuje mé služby o velmi komplexní náhled a tělo. Ukáže vám, co jsou 3 Pilíře zdraví a jak je začít stavět.

ebook 3 pilíře zdraví