Reference od klientů

Reference od klientů vždycky potěší.Pokud jste se mnou byli spokojeni, budu rád když se přidá vaše reference k těmto. Pokud bych náhodou nenaplnil vaše očekávání, tak budu rád za zpětnou vazbu.

Dělám to, co mě baví.

Dělá mi obrovskou radost, když můžu vyřešit problém, který klienty trápil roky a já ho dokážu vyřešit během pár masáží. Přesně to se mi stává často. Proto obsahují následující reference velmi krásně věty, které mě vždy potěší.

Mám už docela dost velkých úspěchů. Mezi ty největší patří ty, kde jsem dokázal odstranit bolesti ramen, loktů, kolen, migrény, bolesti bederní a krční páteře. Také problémy kyčlí. Hodně lidí má různou délku dolních končetin.

Reference od klientů, kteří měli problémy s ramenem.

Hodně klientů chodí se zmrzlým ramenem. Na ortopedii se bohužel uvolnění ramene často nedočkají a tak hledají někoho, kdo jim opravdu pomůže. Jeden z mých největších úspěchů uvidíte v tomto videu. Paní má aktuálně už 2 roky rameno v pořádku. V tomto videu zase uvidíte rychlou nápravu posunuté lopatky, která způsobovala bolest ramene při předpažení. 

Lucie Zamouřilová

Lucie Zamouřilová

maminka na mateřské dovolené

Člověk na svém místě.. Milý, ochotný, obětavý, profesionální přístup, zároveň lidskost a empatie. Moc mi pomohl. Příjemná komunikace při konzultaci a ještě příjemnější relax při masáži 

Milan Šubrt

Milan Šubrt

operátor CNC, konstruktér

Lukáše znám od malička. A vím, že v případě potřeby masáže se na něj můžu spolehnout. Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.

Lenka Vítková

Lenka Vítková

manikérka

Výborné masáže zkušeného maséra, který se neustále zdokonaluje. Individuální přístup ke každému klientovi dle jeho potřeb v oblasti výživového poradenství s možností tréninkového plánu.

Vřele doporučuji a za mě velká spokojenost. Lukáš je mladý a perspektivní člověk, který rád každému pomůže udělat další správné kroky k novému začátku a lepšímu já, na další cestě životem.

Sabina Fleišingerová

Sabina Fleišingerová

Když jsem Lukáše poznala, tak mi připadal jako normální kluk. Velmi rychle jsem zjistila, že jako málo kdo ví, co od života chce. To jak vyrostl za poslední 4 roky je neuvěřitelné. Jde si za svým snem a přitom pomáhá ostatním.

Neustále studium a ochota pomáhat z něj dělají experta v oboru. Věřím, že dokáže velké věci. Několikrát mi pomáhál s výživou a zkusila jsem i masáž. Vždy velmi dobrá zkušenost. Doporučuji se s ním potkat, ať taky poznáte jaký je.

Richard Wimmer

Richard Wimmer

manipulant ve společnosti Continental

Lukáš dokáže skvěle uvolnit i rozhýbat. Poradí, co tělu chybí a rovnou i zásobuje kvalitními doplňky, aby tak mohl pomoci na všech frontách 🙂

Filip Mertlík

Filip Mertlík

Policie ČR

Jako aktivní atlet v extrémních případech absolvuji 11 tréninků za týden. Při takové fyzické námaze je nezbytné nastavit správnou regeneraci a podpořit ji adekvátními doplňky stravy. To všechno se následně podepisuje na výsledném výkonu.

Díky Lukášovi Vaníčkovi se mi podařilo dostat tyto aspekty na kvalitní úroveň. Při masážích se zaměřuje na partie, které je právě potřeba připravit, respektive zregenerovat, a co se týče doplňků, vždy sestaví vyvážené portfolio s ohledem na (nejen) sportovní odvětví daného klienta

Jiří Paulas

Jiří Paulas

UX designer

Lukáš je profesionál, který neusíná na vavřínech. Jeho vůle posouvat sama sebe na vyšší úroveň je inspirující. Tomu, co dělá, věnuje vždy maximum a ať se jedná o masáže, výživové poradenství nebo jinou službu, vždy vím, že se na něj mohu 100% spolehnout.

Andrea Hladíková

Andrea Hladíková

Policie ČR

Masáže od Lukáše jsou velmi příjemné a v nadstandartní kvalitě. Lukáš je nejen velmi „obratný“ a šikovný, ale v problematice lidského těla znalý a má přehled o „každém svalu“ a jejich potřebách. Masáže od Lukáše jsou skvělý relax a příjemně si zde vždy odpočinu. Rozhodně mohu jen doporučit!

Eliška Myšíková

Eliška Myšíková

zdravotní sestra

K Lukášovi chodím již minimálně 3 roky. Po masáži zad se vždy cítím velice příjemně a uvolněně. Odpočinu si, nechávám se zcela oddávat rukám maséra. Musím říct, že jsem byla vždy spokojená. Velice děkuji a má návštěva jistě nebude poslední. Všem vřele doporučuji.

Martina Greenberg

Martina Greenberg

maminka na mateřské dovolené

Lukáše mohu jen doporučit jako spousta jeho dalších spokojených klientů a kamarádů. Jsem nadšená z toho, že mu jde doopravdy o lidi. O jejich cíle a záměry, které jim chce plnit a je schopen pro to udělat opravdu hodně. Někteří zákazníci by nejraději, aby za ně ideálně i cvičil a vařil. Ale tak to nefuguje že jo?!

Jeho touha se neustále vyvíjet a zdokonalovat je až fascinující. Setkání od setkání je dál než byl naposledy. Ať už absolvoval seminář, online kurz, poslechl několik nahrávek a přečetl několik knih a k tomu vyvíjí nový web nebo e-shop. Jak on to dělá? Možná jeho jídelníček?

Po každé mám chuť si koupit pětikilovku quinoi a roztáhnout si karimatku na cvičení. Vím, že když budu potřebovat odbornou radu, vždy se mi dostane důmyslná odpověď a když vědět nebude, o to víc vynaloží energie, aby si vše potřebné zjistil a dal mi odpověď ještě lepší.

V dnešní době se takový zápal moc nevidí a o to raději k Lukášovi docházím, jak na masáže, tak právě pro zmiňovanou radu. Vy, kteří přemýšlíte nad svým jídelníčkem a potřebujete tak po očku dohled a trochu pevnou ruku, potkejte se s ním. A vy, co přemýšlíte nad uvolněním nebo napravením těla, jděte do toho. Stojí to za to.

Díky za vylepšení zad po porodu. 😉 Moc Ti fandím Lukáši.

Radka Železná

Radka Železná

podnikatelka

Měla jsem úžasnou možnost absolvovat ABS masáž a už se těším na další..cítím se skvěle…moc děkuji Lukášovi za masáž, krásnou relaxační hudbu, příjemné prostředí a velmi profesionální přístup.

Martina Štayrová

Martina Štayrová

maminka na mateřské dovolené

Masáž od Lukáše mohu s čistým svědomím velice doporučit. Příjemné prostředí s příjemnou hudbou v pozadí a s péčí u které se zrelaxujete a potom jste jako nový člověk. Ode mne veliké doporučení

Denisa Dlouhá

Denisa Dlouhá

zdravotní sestra

Lukaše všem doporučuji. Oslovila jsem ho s prosbou o uvolnění mého zmrzlého ramene ke kterému došlo po operaci a následně špatně vedené operaci.

Už po první návštěvě došlo k velké úlevě od bolestí, která byla velice silná a v noci jsem nemohla spát, ale k hlavně k uvolnění a většímu rozsahu pohybu.

Po druhé návštěvě, jsem byla už schopná zvednout ruce a učesat se, pro mě naprosto úžasné, jelikož můj prvotní rozsah byl 40-70 stupňů a bez rotací. Dá to ještě práci, ale já Lukášovi plně důvěřují, protože bez něho bych byla invalidní.

Pavla Wimmerová

Pavla Wimmerová

servírka

Masáže vřele doporučuji. Příjemné a klidné prostředí a profesionální přístup vystupňují už i tak úžasnou masáž 

Honza Rydlo

Honza Rydlo

projektant, fotograf

Výborný lektor WT (bojové umění) se zapálením pro věc a komplexní znalostí výživy a celého lidského těla. Jinými slovy Vás v prvé řadě pořádně zničí a pak vás dá zase pěkně do kupy. Doporučí i správné cviky, které vám pomůžou v každodením fungování.

Miloš Pokora

Miloš Pokora

Process Development Engineer

Lukáše jsem poznal jako instruktora Kung-Fu a to konkrétně stylu Wing Tsun, ze kterého se později stala moje vášen. V té době kdy jsem s Kung-Fu začínal jsem rozhodne nežil, zdravým životním stylem.

Však to urcite znáte, každý druhý den hospoda, cigaretka ke každému pivku, sportování jenom z gauče a jídlo vetšinou pizza z rozvozu, brambůrky, sladkosti a v tom lepším případě smažák s hranolkami v hospodě. A naproti tomu Lukáš, který v té době byl poměrně přísný vegan a bylo na první pohled vidět s mými 135kg, kdo z nás má rád své tělo.

Protože celkově šlo zdraví do kytek a úpřímně i psychika. K tomu jsem byl pravdepodobně neatraktivní pro ženské pohlaví. Lukáš, to i přesto, že byl mladší vycítil a nabídl pomoc.

Pokud si myslíte, že všechno zvládnete sami, spolkněte své EGO a nechte si poradit od Lukáše. Minimálně ukáže cestu jakým stravováním se vydat a jak se správně hýbat. Od základní školy jsem mel problém uběhnout delší vzdálenost a dnes díky Lukášovi uběhnu 5km a více v kuse. Dokonce jsem se zúčastnil v roce 2015 závodu Běh Lužánkami, sice jsem skončil na posledním místě ale vem to čert uběhl jsem celou trasu a pro mne v rekordním čase.

Takže pokud bych mel Lukáše doporučit a jít s ním do všeho znovu, tak ano ale lépe bych ho poslouchal abych mohl dosáhnout lepších výsledku.

Andrea Kalenská

Andrea Kalenská

Vězeňská služba ČR

Masáže mohu vřele doporučit. Myslim, že každý kdo má převážně sedavé zaměstnání jako já by měl pravidelně na masáže k Lukášovi zajít. Již po první masáži jsem cítila změnu a úlevu od bolesti zad. Navíc po celou dobu vládne příjemná atmosféra a v průběhu masáže se můžete zeptat na cokoliv z oblasti výživy a zdravého životního stylu.

Karel Kalenský

Karel Kalenský

servisní technik

S Lukášem se známe od dětství a tak jsem rád využil nabídku a vyzkoušel poprvé masáž. Z masáže jsem byl velice překvapen. Ihned se mě ulevilo od bolesti zad. Navíc jsem nadšený že se můžu rozhodnout na jakou masáž mám chuť. Vždy ale vím, že se můžu spolehnout na naprosto profesionální přístup.

Reference

Pokud jste už u mě byli, budu moc rád za napsání reference. Napište ji prosím na google a moji facebookovou stránku masáží.

Jsem moc vděčný všem, kteří napíšou pár řádků reference o tom, jak jsem jim pomohl. Velmi mě to těší a motivuje do další práce. 

Pomoci vám můžu na více frontách. Veškeré nabízené služby najdete zde.

Nezapomeňte se podívat i na mou knihu 3 Pilíře zdraví, která vám pomůže se zorientovat v tom jak přemýšlet o zdravém životním stylu a dá vám spoustu informací o zdraví.

Domluvte si termín úlevy od bolesti.

Napište a domluvíme se, kdy vám mohu pomoci. Ať už vás bolí záda, ramena, kolena nebo potřebujete poradit s jídelníčkem.