Masáže

Kdy jsou masáže vhodné?

  • Máte rádi masáže?
  • Trápí vás ztuhlé krční svaly? 
  • Pociťujete bolesti v bederní oblasti? 
  • Máte zmrzlé rameno?
  • Nedaří se vám regenerace po tréninku? 
  • Potřebujete si konečně odpočinout?

Jaké jsou masáže u mě?

U mě jsou masáže velice komplexní záležitost. Často klienti chodí s bolestmi bederní páteře. Příčina bolesti může být různá délka dolních končetin. Nejprve je tedy třeba zrovna dolní končetiny a teprve poté je místo pro masáž. Certifikovaný kurzů mám za sebou desítky. Podívat se můžete zde.

Upozornění: Při neomluvení masáže méně než 24 hodin před masáží se účtuje 100% storno poplatek z ceny masáže.

Masáže Nechanice Lukáš Vaníček

Úvodní diagnostika těla +

Indická hloubková masáž Snéhan

Před první masáží je třeba provést diagnostiku. Nejprve se podívám na celkové držení těla, pozici lopatek, SI skloubení, délky dolních končetin. Vyzpovídám vás, co vás bolí, jestli jste měli úrazy atd. Poté proběhne napravování, kde použiju několik různých uvolňovacích technik z mobilizací nebo dornovy metody. Teprve poté přijde vhodná masáž. Nakonec je většinou potřeba použít i tejpy. Ty prodlouží účinek masáže. Doporučím vám také vhodné doplňky stravy, které vám pomohou. Jako poslední vám také doporučím rehabilitační cviky. Díky této kombinaci mají tyto masáže velmi dobré výsledky za krátkou dobu. První masáž bývá trochu bolestivější. Záleží na tom, v jakém stavu klient přijde a co potřebuje řešit.

Cena:
3 000 Kč

75-90 min

2. Hloubková uvolňovací masáž

Tato masáž navazuje na úvodní a je zaměřena na řešení zmrzlých ramen, tenisových loktů, bolestí SI skloubení, migrén a bolestí hlavy, ztuhlých krčních svalů. Jedná se hloubkovou masáž a patří mezi pokročilejší formy masáže.

Po masáži má většina klientů mnohem větší rozsah pohybu (krk, ramena, kyčle). Po masáži je nutný klidový režim, jelikož je pro tělo náročnější.

Každopádně už po ní nebudete tak „rozbití“ jako po první masáži. Většina klientů se shoduje na tom, že druhá masáž je o 30-50% příjemnější než ta první, která může být opravdu poměrně náročná.

3. a další Hloubková uvolňovací masáž

Třetí masáž už není tak náročná jak pro mě, tak i pro vás. Je mnohem příjemnější. Svaly už nejsou tak moc ztuhlé a lépe se s nimi pracuje. S tou první masáží se to nedá srovnat. Je mnohem příjemnější.

 

Cena:
2 500 Kč

60-75 min

Cena:
2 000 Kč

60 min

Regenerační masáž celého těla

Dala by se také označit jako Královská masáž. Po ní je člověk jako znovuzrozený. Během 90 min se promasírují všechny povrchové a některé hluboké svaly. Není to žádné hlazení, ale opravdová masáž. Zlepší se průchod lymfy, což odstraňuje otoky. Opět pomáhá řešit chronické problémy krční a bederní páteře. Masáže celého těla, ale jdou ještě mnohem dále. V těle všechno souvisí se vším a proto je toto ideální volba.

Cena:
3 000 Kč / 90 min

Reference klientů na masáže

Co o mně říkají klienti?

Martina Štayrová

Martina Štayrová

maminka na mateřské dovolené

Masáž od Lukáše mohu s čistým svědomím velice doporučit. Příjemné prostředí s příjemnou hudbou v pozadí a s péčí u které se zrelaxujete a potom jste jako nový člověk. Ode mne veliké doporučení

Milan Šubrt

Milan Šubrt

operátor CNC, konstruktér

Lukáše znám od malička. A vím, že v případě potřeby masáže se na něj můžu spolehnout. Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.

Radka Železná

Radka Železná

podnikatelka

Měla jsem úžasnou možnost absolvovat ABS masáž a už se těším na další..cítím se skvěle…moc děkuji Lukášovi za masáž, krásnou relaxační hudbu, příjemné prostředí a velmi profesionální přístup.

Co dokážou mé masáže a napravování najdete ve videích.

Potřebujete namasírovat?

Chcete se cítit lépe bez bolestí zad nebo zatuhlé šíje? Pomůžu vám!

Masáže řeším komplexně. Vždy hledám příčiny bolestí, které jsou občas jinde, než se zdá. Právě proto mám velkou úspěšnost.