Masáže

Kdy jsou masáže vhodné?

  • Máte rádi masáže?
  • Trápí vás ztuhlé krční svaly? 
  • Pociťujete bolesti v bederní oblasti? 
  • Máte zmrzlé rameno?
  • Nedaří se vám regenerace po tréninku? 
  • Potřebujete si konečně odpočinout?

Jaké jsou masáže u mě?

U mě jsou masáže velice komplexní záležitost. Často klienti chodí s bolestmi bederní páteře. Příčina bolesti může být různá délka dolních končetin. Nejprve je tedy třeba zrovna dolní končetiny a teprve poté je místo pro masáž. Certifikovaný kurzů mám za sebou desítky. Podívat se můžete zde.

Masáže Nechanice Lukáš Vaníček

Úvodní diagnostika + masáž + tejpy 

Před první masáží je třeba provést diagnostiku. Nejprve se podívám na celkové držení těla, pozici lopatek, SI skloubení, délky dolních končetin. Vyzpovídám vás, co vás bolí, jestli jste měli úrazy atd. Poté proběhne napravování, kde použiju několik různých technik z chiropraxe nebo dornovy metody. Teprve poté příjde vhodná masáž. Nakonec je většinou potřeba použít i tejpy. Ty prodlouží účinek masáže. Doporučím vám také vhodné doplňky stravy, které vám pomohou. První masáž bývá trochu bolestivější. Záleží na tom, v jakém stavu klient přijde a co potřebuje řešit.

Cena:
1 250-1 500 Kč / 60-75 min

ABS + HK masáž (šíje, záda, hýždě, ruce) 

Je výběr pohybů ze čtyřech různých masérských sestav. Obsahuje prvky havajské, skandinávské a Breussovy masáže. Najdeme v ní i fundované doteky. Tato masáž se zaměřuje hlavně na problémy krční a bederní páteře. Vzhledem k tomu, že se ošetří celá páteř, tak má velmi dobré účinky. Řeší chronické problémy krční a bederní páteře, migrény, bolesti hlavy, kolen a mnoho dalšího. bolesti hlavy, ramen, loktů. Pokud je třeba, tak masáž doplním o tejpování.

Cena:
850 Kč / 50 min

Masáž celého těla

Dala by se také označit jako Královská masáž. Po ní je člověk jako znovuzrozený. Během 90 min se promasírují všechny povrchové svaly. Zlepší se průchod lymfy, což odstraňuje otoky. Opět pomáhá řešit chronické problémy krční a bederní páteře. Masáže celého těla, ale jdou ještě mnohem dále. V těle všechno souvisí se vším a proto je toto ideální volba. Doporučuji alespoň 4x ročně přidat k ABS masáži.

Cena:
1 350 Kč / 80 min

Hot stones ABS – lávové kameny

Tato relaxační masáž se provádí nahřátými lávovými kameny, té nejvyšší kvality. Uvolňované teplo se dostává do těla a tím zajistí maximální relaxaci. Vystřídá se na vás 30 různých lávových kamenů. Masírované partie jsou šíje, záda a hýždě, případně i dolní končetiny. Tato masáž je ideální v zimě, na podzim a začátkem jara.

Cena:
850 Kč / 50 min

Dornova metoda

Tato terapeutická rehabilitační metoda pomáhá vracet klouby do jejich původních pozic. Řeší například problém nestejně dlouhých dolních končetin. Naučíte se pomoc jednoduchých cvičeních udržovat své klouby na správném místě. Říká se, že Dornova metoda se dělá jen párkrát. Pokud klient dodržuje doporučená cvičení, výsledky jsou trvalé. Masáže jsou super, ale v kombinaci s dornovkouj je to ideální.

Cena:
850 Kč / 50 min

Havajská masáž dolních končetin

Jednoznačně vhodná pro sportovce (běžci, cyklisté). Dále ji ocení klienti, kteří většinu času sedí nebo stojí. Zhoršuje se jim totiž průchod lymfy a mají otoky. Masáž dolních končetin dokáže obnovit průchod lymfy a krásně prokrví. Masáž se provádí hlavně pomocí celého předloktí.

Cena:
850 Kč / 50 min

Reference klientů na masáže

Co o mně říkají klienti?

Martina Štayrová

Martina Štayrová

maminka na mateřské dovolené

Masáž od Lukáše mohu s čistým svědomím velice doporučit. Příjemné prostředí s příjemnou hudbou v pozadí a s péčí u které se zrelaxujete a potom jste jako nový člověk. Ode mne veliké doporučení

Milan Šubrt

Milan Šubrt

operátor CNC, konstruktér

Lukáše znám od malička. A vím, že v případě potřeby masáže se na něj můžu spolehnout. Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.

Radka Železná

Radka Železná

podnikatelka

Měla jsem úžasnou možnost absolvovat ABS masáž a už se těším na další..cítím se skvěle…moc děkuji Lukášovi za masáž, krásnou relaxační hudbu, příjemné prostředí a velmi profesionální přístup.

Co dokážou mé masáže a napravování najdete ve videích.

Potřebujete namasírovat?

Chcete se cítit lépe bez bolestí zad nebo zatuhlé šíje? Pomůžu vám!

Masáže řeším komplexně. Vždy hledám příčiny bolestí, které jsou občas jinde, než se zdá. Právě proto mám velkou úspěšnost.