Pohyb

Pravidelný pohyb je velmi potřebná součást života. Pokud chceme být zdraví, tak se musíme mít pohyb. Když se podíváte do libovolného fitka, tak se tam spousta lidí dře, teče z nich pot, ale nějaké větší výsledky nemají. Proč to asi bude? Většinou je to kvůli nevhodně zvolenému tréninku, špatné stravě a nedostatečné regeneraci.

Nemají postavené 3 PILÍŘE ZDRAVÍ.

Pokud chceme dosáhnout lepších výsledků, tak nesmíme zapomenout na naše pilíře zdraví. Jakmile jeden podceníme, nemůže fungovat celek. musíme tedy dbát na adekvátní trénink k našemu cíli a pravidelně měnit styl pohybu.

Pohyb
Pohyb

TRX – závěsný posilovací systém

Jedná se o nejkomplexnější posilovací systém na světě. Jedna obyčejná pomůcka vám pomůže procvičit celé tělo. Pomocí 6 základních cviků procvičíte celé tělo. Zmiňuji se o něm i v mém eBooku 5 Principů proměny, kde jsou cviky vypsány.

Já sám jsem si udělal 2 trenérské kurzy TRX. Jeden na klasický osobní trénink TRX – Personal training a druhý byl zaměřen na funkční trénink – TRX Functional training, kde se používá více posilovacích pomůcek z dílny TRX (např. Rip Trainer).

Na TRX je perfektní, že nepřetěžuje klouby. Intenzita cvičení je dána tím, jaký úhel máte v podložce. Čím ostřejší, tím je cvik náročnější. S minimálním úhlem proto může cvičit každý. Mám klienty, kteří s tímto cvičením začali i v 65 letech. Na věku tady nezáleží. Je to jen o odhodlání zkusit něco nového. Jakmile to vyzkoušíte, tak si to zamilujete.

Cena:
650,- Kč / 45 min

Reference klientů

Co o mě říkají klienti?

Martina Štayrová

Martina Štayrová

maminka na mateřské dovolené

Masáž od Lukáše mohu s čistým svědomím velice doporučit. Příjemné prostředí s příjemnou hudbou v pozadí a s péčí u které se zrelaxujete a potom jste jako nový člověk. Ode mne veliké doporučení

Milan Šubrt

Milan Šubrt

operátor CNC, konstruktér

Lukáše znám od malička. A vím, že v případě potřeby masáže se na něj můžu spolehnout. Moc příjemná masáž v příjemném prostředí. Určitě mohu doporučit ostatním lidem, kteří o masáži uvažují.

Radka Železná

Radka Železná

podnikatelka

Měla jsem úžasnou možnost absolvovat ABS masáž a už se těším na další..cítím se skvěle…moc děkuji Lukášovi za masáž, krásnou relaxační hudbu, příjemné prostředí a velmi profesionální přístup.

Potřebujete poradit s pohybem?

Chybí vám pohyb? Nevíte jak správně cvičit? Pojďte do toho se mnou.

   Pohyb je velmi důležitý. Nedostatek pohybu je naše největší neřest. Pokud nemáme pohyb, tak si nemůžeme udržet zdraví. Já osobně doporučuji pro všechny Čchi kung a TRX.

Jaké kurzy jsem dělal ohledně pohybu, cvičení najdete v sekci o mně..