Nedávno jsem se stal tátou. A protože své manželce nemohu být vždy nápomocen, musí si často vystačit sama. Zajet s naší malou k doktorovi, zaběhnout rychle něco koupit. Skočit semhle, skočit tamhle… Ne vždy je časově výhodné vytahovat kočárek, takže vezme dcerku do jedné ruky, na rameno si pověsí tašku s věcmi potřebnými pro prcka a do druhé ruky případně ještě něco.

No, nedivím se, že jí bolí záda!

Masáž je v tomto případě pro záda a pro psychiku naprosto dokonalá. Našel jsem ale způsob jak jí ještě více pomoci.

Ta taška přes rameno, to je zlo! Jak asi víme všichni, takováto taška velice snadno křiví záda. Navíc se v ní špatně hledá to, co zrovna nejvíce potřebujete, a brečící dítě v druhé ruce vám to rozhodně neulehčí. Většina těchto tašek má jednu maximálně dvě velké přihrádky, kam se dá všechno a pak se nic nenajde.

Řešením je batoh. Ale není snadné najít batoh, který by myslel na maminky. Nakonec jsem našel. Vychytaný (nejen) mateřský batoh Exceland, který i dobře vypadá. A v čem je dobrý právě pro mámy?

  • je nepromokavý a tato vlastnost vám zajistí také snadnou údržbu – zmrzlina, přesnídávka nebo svíčková z batohu zmizí pouhým otřením vlhkým hadříkem, v případě potřeby je možné batoh vyprat na 30°.
  • lamelový vstup do hlavní kapsy, díky tomu se nezavírá a můžete v něm snadněji hledat, a to i jednou rukou.
  • je výborně organizovaný – v hlavním prostoru batohu najdete 4 velké kapsy, které umožní snadnou organizaci věcí v batohu.
  • má zadní vstup dospodu hlavní části.
  • u zadního vstupu je oboustranně nepromokavá kapsička na zip.
  • v rámci hlavního prostoru je k dispozici karabina na klíče a ještě jedna kapsička uzavíratelná na zip.
  • boční kapsa s prostupem na kapesníčky / vlhčené ubrousky – batoh nemusíte ani sundávat ze zad.
  • do druhé boční kapsy se vejde láhev s pitím o objemu až 1,75 litrů.
  • přední kapsa má 3 termo výztuže na lahvičky – do kapsy se vejdou různé lahve pro různě staré děti anebo ovocné nealko pivo pro maminky.
  • batoh je možné díky patentce uchytit na kočárek.

Prostě paráda! Manželka je nadšená. A jako masér musím říct, že i její záda jsou na tom lépe. Ale tu relaxační masáž si stejně vždy zaslouží.

A protože jsem myslel i na vás, své klienty, tak mám pro vás slevu, která jistě potěší. Tento batoh koupíte na webových stránkách http://www.exceland.cz/obchod a při zadání kódu VV716, získáte slevu 20 % na mateřský batoh Exceland.

A i když celou dobu píši, že je vhodný pro maminky s dětmi, není jen pro ně. Bude se hodit například i na procházce s vaším čtyřnohým miláčkem. Kde boční kapsičku na kapesníčky můžete využít i na pytlíky na jejich exkrementy. Své uplatnění najde i při turistice. A různých jiných činnostech. Meze vám klade jen vaše fantazie.