Masáže

Potřebujete masáž?

  • Trápí vás ztuhlé krční svaly?
  • Pociťujete bolesti v bederní oblasti?
  • Nedaří se vám regenerace po tréninku?
  • Potřebujete si konečně odpočinout?

Kontaktujte mě a domluvíme termín úlevy

Chci masáž

ABS masáž

Je výběr pohybů ze čtyřech různých masérských sestav. Obsahuje prvky havajské, skandinávské a Breussovy masáže. Najdeme v ní i fundované doteky. Tato masáž se zaměřuje hlavně na problémy krční a bederní páteře. Vzhledem k tomu, že se ošetří celá páteř, tak má velmi dobré účinky. Řeší chronické problémy krční a bederní páteře, bolesti hlavy, kolen a mnoho dalšího.

Masáž lávovými kameny – Hot stones

Tato relaxační masáž se provádí nahřátými lávovými kameny, té nejvyšší kvality. Uvolňované teplo se dostává do těla a tím zajistí maximální relaxaci. Vystřídá se na vás 30 různých lávových kamenů. Masírované partie jsou šíje, záda a hýždě, případně i dolní končetiny.

Masáž celého těla

Dala by se také označit jako Královská masáž. Po ní je člověk jako znovuzrozený. Během 120 min se promasírují všechny povrchové svaly. Zlepší se průchod lymfy, což odstaňuje otoky. Opět pomáhá řešit chronické problémy krční a bederní páteře. Díky celkové masáži, ale jdeme ještě mnohem dále. V těle všechno souvisí se vším a proto je toto ideální volba. Doporučuji alespoň 4x ročně přidat k ABS masáži.

Havajská masáž dolních končetin

Jednoznačně vhodná pro sportovce (běžci, cyklisté). Dále ji ocení klienti, kteří většinu času sedí nebo stojí. Zhoršuje se jim totiž průchod lymfy a mají otoky. Masáž dolních končetin dokáže obnovit průchod lymfy a krásně prokrví. Masáž se provádí hlavně pomocí celého předloktí.

Dornova metoda

Tato terapeutická rehabilitační metoda pomáhá vracet klouby do jejich původních pozic. Řeší například problém nestejně dlouhých dolních končetin. Naučíte se pomoc jednoduchých cvičeních udržovat své klouby na správném místě. Říká se, že Dornova metoda se dělá jen párkrát. Pokud klient dodržuje doporučená cvičení, výsledky jsou trvalé.

Ceník masáží

ABS masážDélka masáže: 50 min Partie: šíje, záda, hýždě600 Kč
Masáž lávovými kamenyDélka masáže: 60 min Partie: šíje, záda, hýždě750 Kč
Masáž celého tělaDélka masáže: 120 min, Partie: šíje, záda, hýždě, horní i dolní končetiny, hrudník a břicho1 250 Kč
Havajská masáž dolních končetinDélka masáže: 50 min Partie: dolní končetiny600 Kč
Dornova metodaDélka terapie: 50 min Partie: dle potřeby750 Kč
Dárkový poukaz na masážcena se odvijí dle počtu masážíod 600 Kč

eBook 6 tipů pro zdravá záda

  • Naučíte se protáhnout krční svaly.
  • Zjistíte, jak nateklé nohy souvisí s bolestí zad.
  • 4% sleva na zakoupení polohovací stolu.
  • Jak odstranit bolest, když nestíháte cvičit?

Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu (Lukáš Vaníček) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti výživy, pohybu a masáží v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém e-mailu.